Училище за магия Бандуиг

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия Бандуиг


+12
sakgaroo
vanq
Ana Kuran
Suzumiya
Ричард Дейвис
yelkata
Джош Рийс
Алисън Низери
Габриела Фивър
Даун Самърс
Лео Халиуел
Крис Халиуел
16 posters

    Записване за Първи курс

    avatar
    mims


    Брой мнения : 1
    Join date : 06.09.2012
    Age : 29
    Сили : Телепортация и Пирокинеза
    Домашен любимец : куче Мастър

    Записване за Първи курс - Page 2 Empty Re: Записване за Първи курс

    Писане by mims Чет Сеп 06, 2012 11:04 am

    Име: Mims

    Години: 18

    Характер: Чувство за хумор ,нежна и мила винаги към всеки , изключение правят моментите, когато някой се опита да навреди на семейството и .Весел и вечно усмихнат човек , държи на приятелите и семейството си.Обичам забавленията и добронамерените хора.

    История: И двамата ми родители бяха магьосници - майка ми се казваша Ванеса , а баща ми Гарет. Много ги обичах , но един ден баба ми / която също е магьосница/ говори с родителите ми и ме отведе заедно с нея и от тогава не съм ги виждала , нито чувала бях само на 9 годинки.Спомням си ,че дочух разговора им с баба .. тя каза - грози ви опасност, трябва да взема Магрет с мен иначе и тя ще пострада , целуна баща ми прегърна майка ми и това беше всичко , което си спомням , а и баба не обича да говорим на тази тема, иска само да влезна в това училище.
    Сила:
    Телепортиране
    Пирокинеза
    Домашно животно:
    куче на име Мастър
    Допълнителна информация: голяма любопитка съм, не обичам да са лицемерни с мен хората и да ме лъжат !

      В момента е: Чет Мар 28, 2024 11:50 am