Училище за магия Бандуиг

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия Бандуиг


2 posters

    Стаята

    Джийн Волтури
    Джийн Волтури
    Преподавател по Драконология
    Преподавател по Драконология


    Брой мнения : 106
    Join date : 01.09.2009
    Местожителство : aT h0m3
    Сили : Видения,Телепортиране,Астрлна проекция и Емпатия
    Домашен любимец : Котка - Лусия

    Стаята Empty Стаята

    Писане by Джийн Волтури Вто Сеп 01, 2009 11:32 pm

    Тук ще се провеждат уроците,а понякога ще излизаме и навън.
    Джийн Волтури
    Джийн Волтури
    Преподавател по Драконология
    Преподавател по Драконология


    Брой мнения : 106
    Join date : 01.09.2009
    Местожителство : aT h0m3
    Сили : Видения,Телепортиране,Астрлна проекция и Емпатия
    Домашен любимец : Котка - Лусия

    Стаята Empty Re: Стаята

    Писане by Джийн Волтури Вто Сеп 15, 2009 5:34 am

    Влязох в стаята,където вече бяха няколко ученика.
    -Здравейте!-им казах като поздрав.
    -Аз съм Джийн Волтури и ще ви преподавам Драконология.
    След това сложиш учебниците на катедрата и отново се обърнах към тях.
    -Ще преподавам Драконология на втори курс,а тези от първи,които желаят да се запишат ще идват в кабинета ми,за да може така да не усвояват материала,необходим им догодина.
    -А сега накратко за предмета. Той е много интересен и ви казвам,че ако внимавате няма да ви е никак трудно. Ще изучаваме видовете дракони,кои места обитават,на какво са символ и още много други неща,но за това,ще трябва да внимавате още от първия момент. Разбира се, както по всичко останало и тук ще има контролни и изпитвания,които ще подготвям сурово. Ще желая от вас максимума. Сега не мислете,че съм някоя строга г-жа. Ако вие учите,за вас нещата ще са много по-леки. От следващия път ще започнем с уроците,които са дълги и изискват цялото ви внимание и средоточеност. АКо имате въпроси по някой урок,винаги ще съм готова да ви отговоря.
    -А сега ако някой иска нещо да пита,да заповяда!-казах зачаках като скръстих ръце.
    gerito13
    gerito13
    Втори курс
    Втори курс


    Брой мнения : 40
    Join date : 04.09.2009
    Сили : Зоокинеза,Зоопреобръщане
    Домашен любимец : Котка - Артур

    Стаята Empty Re: Стаята

    Писане by gerito13 Вто Сеп 15, 2009 11:26 am

    -Искам да попитам ще се налага ли да участваме в уроците защото достапа ми до компютърът е малко ограничен през учебната година?-Гери дигна плахо ръка,после се поуспокои, свали ръка и отново зададе въпрос.-Госпожо можете ли да ми представите набързо например какво ще учим първата после втората и т.н. седмици.Като съдържание на учебният план ако не е проблем разбира се.
    Джийн Волтури
    Джийн Волтури
    Преподавател по Драконология
    Преподавател по Драконология


    Брой мнения : 106
    Join date : 01.09.2009
    Местожителство : aT h0m3
    Сили : Видения,Телепортиране,Астрлна проекция и Емпатия
    Домашен любимец : Котка - Лусия

    Стаята Empty Re: Стаята

    Писане by Джийн Волтури Вто Сеп 15, 2009 11:41 am

    -Спокойно не се притеснявам. Няма да ви препирам с уроците,защото аз самата няма да съм много често тук,но поне един урок ще трае около месец,материала ще го караме бавно,за да разбере всеки,че е имал урок.-казах със спокоен глас.

    п.п.И на мен достъпат ми е ограничен! Стаята 93218
    gerito13
    gerito13
    Втори курс
    Втори курс


    Брой мнения : 40
    Join date : 04.09.2009
    Сили : Зоокинеза,Зоопреобръщане
    Домашен любимец : Котка - Артур

    Стаята Empty Re: Стаята

    Писане by gerito13 Вто Сеп 29, 2009 1:20 pm

    Гери влезе в стаята.Тя знаеше че няма да карат час.Не бяха карали часове от месец.Не че имаше против малкото домашно но този беше неиният любим предмет.Имаше смътна представа от дракони, но искаше да научи всичко.Загледа се в празните чинове пред себе си.
    -Колко жалко нали-каза Арти.-Няма никой.Никой.-Повтори Арти на себе си.И той искаше да гледа.Момичето кимна.Спомни си първият час.Стаята беше топла и пълна с деца.Учителката влезе и часа започна.Класа беше тих но се усещаше някакъв копнеж.Сега това го нямаше.Гери излезе от класната стая към онази част от двора на която имаше няколко дракона в голямо ограждения.Според нейните познания те бяха:зелен европейски,май беше женска;един красив мъжки леден дракон, наистина беше прелестен и един китайски-подробности за него Гери не се сети.Попринцип си падаше само по дракони с големи криле и да дижат огън например.Тя тръгна обратно към училището замечтана.Искаше и се да погали дракона,да го язди.Да бъде нейн.
    Джийн Волтури
    Джийн Волтури
    Преподавател по Драконология
    Преподавател по Драконология


    Брой мнения : 106
    Join date : 01.09.2009
    Местожителство : aT h0m3
    Сили : Видения,Телепортиране,Астрлна проекция и Емпатия
    Домашен любимец : Котка - Лусия

    Стаята Empty Re: Стаята

    Писане by Джийн Волтури Чет Окт 08, 2009 2:07 am

    Влязох в стаята с няколко плаката на дракони. Единия беше за структурата на неговото тяло,друг за промените през вековете,а третия характерни външни видове на дракони. Окачих ги старателно на стената и се обърнах. Помнех пълните чинове и вниманието,което ми беше отделено по време на урока.
    Седнах върху бюрото и нещата около мен започнаха да се въртят,защото бях в пълна хърмония.

    Sponsored content


    Стаята Empty Re: Стаята

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:27 am