Училище за магия Бандуиг

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия Бандуиг


2 posters

    Изисквания!

    Isi
    Isi
    Учител по Билкология
    Учител по Билкология


    Брой мнения : 62
    Join date : 02.09.2009
    Сили : Телекинеза,Телепортиране,Зоокинеза и Пирокинеза
    Домашен любимец : Гарван

    Изисквания! Empty Изисквания!

    Писане by Isi Сря Сеп 02, 2009 6:35 am

    Имам няколко съвсем дребни правилца, които обаче са важни за спазване. Ето ги и тях:

    -задължително писане на кирилица
    -да присъствате на урок поне веднъж седмично. Знам, не винаги можете да влезете във форума и да пишете РП в предметите, но нищо няма да ви струва в поне един от дните да присъствате на урока
    -дълго, обстойно и съдържателно РП! Това е може би най-важното ми правило, защото тук е РП форум, а не напримерно флууд зона. Описвайте настроението си, стаята ако щете, какво ви е харесало от урока, какво не ви е харесало, какви са ви очакванията, но не ми пускайте постове от рода на "аз съм тук". Искам постове от по най-малко 3 реда!
    -и ако можете бъдете редовни с домашните. Няма да режа глави ако не ми се предаде домашно, защото все пак си имате и личен живот и не можете постоянно да висите пред компютъра и да пишете домашни, но ако ви стане навик да не си пишете домашните ще си има послодствия.

    И накрая: надявам се да не съм ви сплашила, не ям деца Smile Забавлявайте се WoW
    avatar
    Пайпър Халиуел


    Брой мнения : 10
    Join date : 23.11.2009
    Age : 28
    Сили : замразяване, взривяване и телекинеза
    Домашен любимец : котка - Сара

    Изисквания! Empty Re: Изисквания!

    Писане by Пайпър Халиуел Пон Ное 23, 2009 7:31 am

    А кога са часовете? Изисквания! 471204

      В момента е: Нед Май 19, 2024 3:56 am